CHESSMAN بوشهر انقلاب روزنامه کارگردان

CHESSMAN: بوشهر انقلاب روزنامه کارگردان رهبر معظم انقلاب روزنامه بامداد جنوب پیام عسلویه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (681)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (681)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (681)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مراسم تشییع پیکر زنده یاد ناصر چشم اذر با حضور خیل مردم و اشخاص آشنا شده است ی موسیقی و دنیای هنر، از برابر تالار وحدت تشییع شد. پیکر این موسیقی دان پر افتخار در قطعه بازیگران و صورت های معروف بهشت زهرا (س) در خاک آرام گرفت. حمید حامی یکی از سخنرانان این مراسم بود.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (681)

استاد منوچهر اسماعیلی هم پشت میکروفن رفت و از خاطرات شیرین خود با ناصر چشم اذر گفت.

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

حرف های تلخ شاهد احمدلو برادر خانمِ مرحوم چشم آذر و کارگردان سینما و تلویزیون، راجع به این که استاد چشم آذر یک هفته قبل از مرگش جهت حضور در یک برنامه تلویزیونی به صدا و سیما دعوت شد ولی حین رسیدن به جام جم به او اجازه ورود ندادند و دل استاد را بعد از سال ها خون دل خوردن جهت سینما و تلویزیون کشور، اینگونه شکستند. سخنانی که بازتاب زیادی در مراسم و بعد از آن پیدا کرد. البته این اتفاق جهت ما چندان نا آشنا نیست و چنین قدرنشناسی های زیادی را شاهد بوده ایم. شاهد این بوده ایم که جهت یک تابوت فرش قرمز پهن کرده اند، شاهد این بوده ایم خواننده های زیادی که تنها بعد از فوت صدایشان مجوز پخش گرفت. متاسفانه به این گونه واکنش‌ها عادت کرده ایم.

دو برادر كنارِ “پيانو” هستند، “ناصر چشم آذر” ايستاده و “منوچهر” دارد به چيزى روىِ كاغذ نگاه مى كند، پسرانِ “اسماعيل چشم آذر” كه در سرنوشت خودش استاد و آشناى همه زير و بم هاىِ ساز و آواز بود. او مردى بود كه “موسيقى” را با “تردستى و نبوغ” در “سرنوشتِ پسرانش” حك مى كند، پدرى كه به جاىِ اجبار به هنرمند شدن، و تسليم يك ساز شدن، چيزى شبيه “وحشت از اقيانوس جهان” را در ذهن پسرانش به كار مى اندازد. و داستان با “عشق به آكاردئون” شروع مى شود. اينجا “ناصرِ چشم آذر” با بهترين مدلِ سبيل و پيراهنِ يقه خرگوشى با آن جليقه تنگ در آستانه دهه پنجاهِ خورشيدى ايستاده، كنارش “منوچهر” و آن عقب تر، مرحوم “طوفان هل عطايى” كه گيتار به دست گرفته هست. ناصرِ چشم آذر، متولدِ “ده دى” ماه هست، و مردانِ “دى ماهى” هميشه بى رحمانه “به چيزى شبيه باران و عشق” وفادار مى مانند، و درست از همين “خواب ها و خيال هاىِ باعشق و غرق شده است در اقيانوس، است كه شروع مى شود. از آهنگسازى “از تو” ، “هم زبونم باش”، “زائر” و “سوغاتی” تا “دو پرنده” و “هجرت، خلوت و غريب”. و چگونه مى توان به “هجرت” گوش داد و متوجه “آن صداىِ ممتد عجيب و ضربه زشت در زير آهنگ” نشد، چيزى كه “دايم دارد در مى زند” و شايد “مثل شبيه سازى فعلِ باران زدن” باشد. و اين همان لحظه و “نُتِ پايه” هست، آوايى از جنس تنِ تكيده انسان، صدايى كه با خودش “فرو ريختنِ چيزى در تنِ انسان، از دست دادنِ دست هاىِ پدر، عمقِ تاريكِ اقيانوس، سقوطِ دست هاىِ تو، طلوعِ عشق، هجرت، آويخته شدن از فرازِ شاخه و هُرمِ تپنده خاطراتِ كودكى” به همراه دارد. به “نظريه آشوب در ميان موسيقى موهاىِ پريشانِ ناصر چشم آذر” خوش آمديد.

روحش شاد و یادش مانا.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (681)

– از کافه نوستال

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه‌های اجتماعی یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و چهره‌ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزی

ویدئویی تلخ تر از هر زهری این روز ها در حال دست به دست شدن در اینترنت هست، ویدئویی که در آن پدر بی غیرت و انسان نمایی که با قمه دخترک معلول خود را شکنجه می دهد و سپس او را با طناب به دار میکشد تا مادر فراری را با فیلم آن به منزل بازگرداند. فیلمی بس آزاردهنده که اگر آن را ندیده اید، در زمره خوش شانس ها هستید. گلاره عباسی که این روز ها فقط در کوه و دشت و دمن دیده میشد به این فیلم تلخ و وحشیانه تصویر العمل نشان داده هست. همه ما از نگاه کردن به چشمان زیبای نگار شرمنده ایم. امیدواریم این نامرد که قطعا لایق عنوان “پدر” نیست، به سزای ظلم و وحشیگری خود برسد. امیدواریم این اتفاقات که این روز ها بیش از هر زمانی متوجه آن میشویم، دلیلی قانع کننده جهت بررسی چند باره لایحه حمایت از حقوق کودکان باشد و مصوب گردد.

تلخی های شروع مطلب را با این تصویر محو می کنیم، با تصویری از علیرضا جهانبخش که با کولاک در لیگ هلند، توانست آقای گل این مسابقه ها و همچنین عالی ترین بازیگن این لیگ شود. جوان 24 ساله ای که با زندگی حرفه ای و ممارست تحسین برانگیز توانست ضعف های سیستمی و فرهنگی فوتبال کشور عزیزمان ایران را شکست دهد و خود را دست نیافتنی کند. قطعا تازه شروع راه علیرضاست و من بعد زیاد به او افتخار خواهیم کرد.

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (681)

ذوق پانته آپناهی ها هنگامی که متوجه آقای گلی جهانبخش شد.

خوشحالیم از خوشحالی ات علیرضای عزیز. ‏وقتی سردار آزمون مشغول لایو بازی در اینستاگرام و اسب سواری بود و سعید عزت اللهی درگیر کل کل با فلان زن بازیگر، علیرضا جهانبخش در سکوت تلاش کرد و جنگید و در نهایت اینگونه تاریخ سازی کرد.

گویا متین ستوده اخیراً با یک خط کش ارتباط برقرار کرده است و از این رابطه هم راضی به نظر میرسد.

خبر فوری: سحر قریشی قید احساسش را زد.

این را یک جایی یادداشت کنید تا بعد فردا که دوباره پست باعشق گذاشت، رو کنیم که چه شد.

رپورتاژی که پرویز خان پرستویی جهت خبر رسان تلگرام رفته پاول دوروف در این مدت نرفته بود! جناب پرستویی گویا دوست داری خودت را هم فیلتر کنند!

مبارک باشه.

خب؟ نکند انتظار کادو هم داری؟! اوکی، جهت مریم خدارحمی آرزوی سلامتی و شادکامی داریم. این هم از کادو.

تلاش های سردار آزمون جهت عادی جلوه دادن همه چیز و اینکه نشان بدهد اصلاً در حال گرُ گرفتن نیست :))

مجتبی جباری به مدرسه خواهر زاده اش رفته بود که این سلفی را در کنار او و همکلاسی هایش گرفت. ممنون از مجتبی جباری که با حضورش حداقل یک ساعت درسی فرزند ها را فِر داده است و دل کودکان سرزمین را شاد کرده است.

السا فیروز آذر ابتدا این استوری را گذاشت و نوشت که امروز تولد عشقش است و موجی از کنجکاوی در اینستاگرام به راه انداخت!

در ادامه هم استوری را گذاشت که به عنوان نمونه عشقش زیگموند فروید است! خلاصه اینکه حسابی خودش را از چشم جهانیان انداخت. حالا اگر ازش بپرسی فروید کیست میگوید دکتر معاصر کوبایی هست، همانی که یک گوشش را برید و در جام جهانی با دست به انگلستان گل زد.

اندر احوالات دوچرخه سواری ویشکا آسایش و رفیقش در مناطق خوش آب و هوای اطراف تهران.

وقتی میفهمی یک آس از زیر دستت در رفته و حالا رو شده است است و دیگر کاری از دستت بر نمی آید! حالا فقط باید یک گوشه بنشینی و تک دلت را ببُری!

شبنم فرشادجو تصویری از رفقای جدیدش گذاشته است.

ای بابا، خدا بد ندهد علی جان. آرزوی سلامتی و اصلاح داریم جهت سیدعلی صالحی خوش قلب و عزیز.

امیر جان خودت را ناراحت نکن. با حرص خوردن چیزی درست نمی شود.

امین حیایی و مهران احمدی با نگاه هایی به دوافق متضاد به سبک تصویر های دهه شصت در کنار برج ازادی، در مراسم مراسم خوش حالی سریال “ساخت کشور عزیزمان ایران 2”.

از مسئولین رسانه ملی عاجزانه خواهشمندیم به علی ضیا یک آنتن یکی دو ساعته در روز بدهند تا هر چی دوست دارد بگوید. اینگونه با این حجم از استوری ها، اینستاگرام و مخاطبین آن را دچار ناراحتی و زخم کرده است.

حسن خان شکوهی، از خوب های لیست آلترناتیوِ ما، در کنار نوه عزیزش. ممنون که در بحران سوژه به یاری ما می شتابید. هم اکنون نیازمند سوژه های سبزتان هستیم!

مجید انتظامی تصویری ناب از پدرش استاد عزت الله انتظامی در کنار بانو فخری خوروش در پشت صحنه یک تئاتر قدیمی به اشتراک گذاشته هست. جهت هر دو استاد گرانقدر سینما و تئاتر، استاد انتظامی و استاد خوروش آرزوی سلامتی و طول عمر داریم.

هر بار که تصویر های این مدلی محسن افشانی و همسرش را می بینیم از او هزاران بار تقدیر می کنم، چون او میتوانست کار های دیگری بکند ولی مراعات کرده و نکرده. بعد به صورت شبانه روزی باید سپاسگزار این الطاف محسن باشیم!

اچ بی دی پویا جان، پسر مثبت و سر به زیر سینما و تلویزیون. امیدوارم با همین روند سال به سال جوان تر و پویا تر از قبل بشوی.

مهتاب ثروتی تصویری از گریم تازه خود به اشتراک گذاشته هست، بدون هیچ اشاره ای به شرح این کار. کلا مُد شده است که آزمون گریم را می گذارند و هیچ چیزی از خود آن اثر نمی گویند. مرموزبازیِ عنبره؟!

نگین معتضدی با این پست خواسته بگوید که خیلی صبور است و لبخند او را به حساب رَد دادن نگذاریم. چشم.

همه چیز ها موقتی هستند، به جز بازی کردن نقش دختران معصوم و قربانی به وسیله شما! این یکی دائمی و همیشگی است.

فرزاد حسنی، داریوش فرضیایی، محمودرضا قدیریان و همسرش فرشته آلوسی در یکی از استودیو های صدا و سیما.

اصغر آقای خودمان در کنار خاویر باردم و پنه لوپه کروز در پشت صحنه آخرین فیلمش “همه می دانند”. بیصبرانه منتظر شروع جشنواره کَن و افتخار آفرینی دوباره اصغر فرهادی هستیم. بیانات اخیر خاویر باردم را هم که شاهد هستید.

خاطره حاتمی از هنگامی که خبر رسان تلگرام فیلتر شده است از ابزار دیگری جهت ارسال خبر هایش استفاده میکند. ابزاری به اسم جِلفگرام. ولی جدا از شوخی هر جوری که حساب میکنم خاطره عینک را برعکس روی بینی اش گذاشته. این طور نیست؟!

امین حیایی و شاپسر در مراسم خوش حالی “ساخت کشور عزیزمان ایران 2” ساخته برزو نیک نژاد که احتمالا همین روز ها در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد. دارا پسر بسیار معتقدی است و یک لحظه هم تسبیح را از خود دور نمیکند و مدام دستش کنار یقه اش است! ممنون از اینکه امروز هم در کنار ما بودید. کمبود سوژه را به بزرگی خود ببخشید، امیدواریم در آینده اوضاع بهتر شود. شب و روزتان خوش، یا حق.

اخبار فرهنگی/ برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | سینما | تلگرام | ارتباط | تصویری | اینستاگرام | مراسم تشییع | استاد انتظامی

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (681)

چهره‌ها در شبکه‌های اجتماعی (681)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog