CHESSMAN بوشهر انقلاب روزنامه کارگردان

CHESSMAN: بوشهر انقلاب روزنامه کارگردان رهبر معظم انقلاب روزنامه بامداد جنوب پیام عسلویه

گت بلاگز کرمان اگر کسی مدرکی علیه سرمربی ما دارد، بیاورد

مدیر عامل کلوب گل‌گهر سیرجان گفت: تهمت زدن ساده هست، اگر کسی در مورد تبانی بگوویچ مستنداتی دارد، بیاورد.

اگر کسی مدرکی علیه سرمربی ما دارد، بیاورد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، محمد جواهری، در مورد اینکه گفته می شود نتیجه های بازی های آخر تیم گل گهر شائبه داشته و بوی تبانی می آید، افزود: تهمت زدن خیلی ساده هست، من در اینجا رسماً اعلام می کنم، اگر کسی مدرک مستندی دارد به کلوب ارائه کند، ما با آغوش باز پذیرای آن هستیم.

مدیرعامل کلوب گل گهر در پاسخ به این مطلب که، با توجه به اینکه این تیم موفق نشد به لیگ برتر افزایش کند ولی این کلوب قرارداد بگوویچ را تمدید کرد، یادآور شد: ما در قراردادی که امسال با سرمربی این تیم داشتیم، اهدافی را دنبال می کردیم که یکی از این ها حضور تیم در بین ۵ تیم اول جدول بود، از آنجاییکه ما به تمامی اهداف خود در طول فصل رسیدیم، بعد دلیلی وجود نداشت که قرارداد خود را با وینگو بگوویچ تمدید نکنیم.

جواهری خاطرنشان کرد: یکی دیگر از دلایل تمدید قرارداد با بگوویچ به خاطر اعتراض این کلوب بابت اتفاقات بازی با فولاد یزد بود که نمی خواهیم در صورت مثبت بودن رأی کمیته انضباطی و افزایش این کلوب به لیگ برتر از سایر تیم ها عقب باشیم.

اگر کسی مدرکی علیه سرمربی ما دارد، بیاورد

وی تصریح کرد: تاکنون چندین بار با شرکت لیگ و کمیته انضباطی مکاتبه شده است هست، ولی تاکنون نتیجه ای نگرفتیم و امروز به همراه مدیر هیأت مدیره به کمیته انضباطی مراجعه و در صورت عدم پاسخ، این کلوب مجبور است به مراجع بالاتر و همچنین فیفا شکایت کند.

جواهری با اعلام اینکه ما تا آخر به دنبال حق مردم سیرجان هستیم و از این حق دفاع می کنیم، افزود: یکی از اهداف و شعارهایی که این کلوب هر لحظه سرلوحه کارهای خود قرار داده، سلامت نفس، براق سازی و پاک بودن در فوتبال است.

انتهای پیام/ب

مدیر عامل کلوب گل‌گهر سیرجان گفت: تهمت زدن ساده هست، اگر کسی در مورد تبانی بگوویچ مستنداتی دارد، بیاورد.

واژه های کلیدی: قرارداد | کمیته انضباطی | تبانی بگوویچ | مدرک علیه سرمربی | مدیرعامل کلوب گل گهر | تمدید قرارداد | کرمان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog